Laerskool Tuine

Personeel Foto's - Onderwysers

Graad 1

Me Monica Du Randt Gr.1D DPJ

Me Dea van Brakel Gr.1W

Me Ilse Wiechers Gr.1I

Me Wilma Steynberg Gr.1S

Graad 2

Me Susan Venter Gr.2V

Me Thea Pieterse Gr.2P

Me Cornie Vreugdenburg Gr.2C

Me Sandra Snyman Gr.2S

Graad 3

Me René du Plessis Gr.3D

Me Chanel Jordan Gr.3J

Me Chérie van Staden Gr.3C

Graad 4

Me Melissa McKenzie
 
 

Juffrou Natasha (aflos)
 
 

Me Dorize Visser (Gr.5V)
Gr.4 Kuns & Kultuur
 

Me Talitha Coetzee (Gr.5C)
Gr.4 Sosiale Wetenskap,
Geskiedenis & Aardrykskunde

Mnr Jan Vorster (Gr.6V)
Gr.4 PT

Mnr Theuns van Heerden (Gr4V)

Graad 5

Me Cherise Erasmus Gr.5E
Afrikaans
 

Me Dorize Visser Gr.5V
Engels
 

Me Talitha Coetzee Gr.5C
Sosiale Wetenskap,
Geskiedenis & Aardrykskunde

Mnr Julian Rheeder Gr.5R
Wiskunde
 

Mnr Ferdie Naudé (Gr.6N)
Gr.5 Wiskunde
 

Me Antonet Herselman (Gr.7H)
Gr.5 Lewensvaardigheid /
Persoonlike & Sosiale Welstand

Graad 6

Mnr Ferdie Naudé Gr.6N

Me Roné du Randt Gr.6D
Afrikaans

Me Nicolé Minnaar Gr.6M
Engels, Kuns & Kultuur

Mnr Jan Vorster Gr.6V
PT; Sosiale Wetenskap,
Geskiedenis & Aardrykskunde

Me Talitha Coetzee (Gr.5C)
Gr.6 Kuns & Kultuur

Mnr Kobus Vreugdenburg (Gr.7V)
Gr.6 Sosiale Wetenskap,
Geskiedenis & Aardrykskunde

Graad 7

Me Antonet Herselman Gr.7H
Engels, Lewensoriëntering

Mnr Kobus Vreugdenburg Gr.7V
Wiskunde, Tegnologie

Mnr Julian Rheeder (Gr.5R)
Gr.7 Tegnologie

Mnr Jan Vorster (Gr.6V)
Gr.7 Sosiale Wetenskap,
Geskiedenis & Aardrykskunde

geen foto

 Me Annelie Potgieter Gr.7A 
Afrikaans, Kuns & Kultuur

Geen Voogklasse

Mnr. Jaco Snyman
Hoof

Mnr. Gerdouw Kruger
Adjunkhoof

Me. Martie Ditshego
Setswana, Gr.1 tot Gr.3

Me. Annatjie de Jonge
Deparetmentshoof Intersenfase
Akademiese Hoof
Gr.4 Afrikaans

Mnr. Johan Steynberg
Departementshoof Intersenfase
Sporthoof
Gr.7 Natuurwetenskappe en EBW

Mnr. Pieter Potgieter
Gr.6 Natuur Wetenskappe, Gr.7 EBW

Assistente

Me Seanelle Slabbert
Gr.1S

Me Zirkia de Klerk
Gr.3J

Me Nicole Oosthuizen
Gr.1I

Me Geraldine Potgieter
Gr.2S

Me Nicolene Jackson
Gr.1D

Me Angelique Buys
Gr.3C

Me Nicole Smit
Gr.1W

Me Michelle Engels
Gr.2C

Me Joanize Hurn
Gr.2P

PT en KDA

PT Senior (Seuns)
Mnr. Flippie Breedt

PT Senior (Seuns)
Mnr. Jan Vorster

PT Senior (Dogters)
Me. Dorise Visser

KDA Junior
Me. Mariska Dreyer